مشاهده همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

جنرال ارگانیک بایو ترایو گرو(1لیتر)

120.000 تومان550.000 تومان
جنرال ارگانیک بایو ترایو گرو(1لیتر) جنرال ارگانیک بایو ترایو گرو(1لیتر) کود ارگانیک مخصوص کاشت انواع گیاهان و درختان در خاک

فلورا کوکوتک بلوم(1لیتری)

250.000 تومان
  • فلورا کوکوتک بلوم 1لیتری
  • مخصوص دوره بلوم و میوه کلیه گیاهان
  • مخصوص بستر کوکوپیت
  • بدون نیاز به مکمل کلسیم منیزیم
  • ساخت داخل و غیراورجینال

فلورا کوکوتک گرو(1لیتری)

250.000 تومان
  • فلورا کوکوتک گرو 1لیتری
  • مخصوص دوره رشد کلیه گیاهان
  • مخصوص بستر کوکوپیت
  • بدون نیاز به مکمل کلسیم منیزیم
  • ساخت داخل و غیراورجینال

کود و مکمل خاک و کوکوپیت

کود های مخصوص کشت در خاک و کوکوپیت و انواع سویل های دست ساز و شرکتی، هرگونه مواد طبیعی یا غیرطبیعی است که به خاک یا بافت گیاهان اضافه می‌شود

تا یک یا شمار  بیشتری از مواد مغذی موردنیاز رشد گیاه تأمین گردد. برای آنکه خاک از لحاظ مواد غذایی  پرشمار  دچار کمبود نباشد به‌کارگیری کود بسیار سودمند خواهد بود. گونه‌های مختلفی از کود با پایه  طبیعی  و تولیدشده به روش صنعتی وجود دارد.

سازوکار کودها رشد گیاهان را بهبود می‌بخشند. این عمل به دو روش اتفاق می‌افتد: روش سنتی که مواد مغذی افزوده می‌شود. روش دومی که برخی از کودها عمل می‌کنند؛ بهبود کارایی خاک با تغییرات در نگهداری آب‌وهوای آن است.

مواد مغذی موردنیاز برای سلامت گیاه توسط عناصر طبقه‌بندی می‌شود، اما از این عناصر به عنوان کود استفاده نمی‌شود. در عوض از ترکیبات دارای این عناصر به عنوان کود استفاده می‌شود.
طبقه‌بندی کودها به چندین روش طبقه‌بندی می‌شوند. می‌توان آن‌ها را بر اساس داشتن تنها یک ماده مغذی طبقه‌بندی کرد (برای مثال پتاسیم، فسفر یا نیتروژن) که در این صورت به آن‌ها «کود مستقیم» می‌گویند. «کودهای مجتمع» دارای دو یا چند ماده مغذی مختلف هستند.

کودها گاهی بر اساس طبیعی (ارگانیک) و شیمیایی (غیرارگانیک) بودن طبقه‌بندی می‌شوند. کودهای غیرارگانیک یا شیمیایی مواد حاوی کربن را، به جز اوره حذف می‌کنند. کودهای طبیعی یا ارگانیک معمولاً گیاهان (بازیافت شده) هستند یا از حیوانات گرفته می‌شوند. به کودهای غیرارگانیک معمولاً کود شیمیایی گفته می‌شود چرا که برای تهیه آن‌ها باید چندین فرایند شیمیایی انجام داد.

کودهای طبیعی 

کودهای طبیعی یا ارگانیک به کودهایی گفته می‌شود که ریشه آنها پایه زیستی یا بیولوژیک دارد، به عبارتی این کودها از موادزنده گرفته شده‌اند. کودهای طبیعی شامل فضولات حیوانی، ضایعات گیاهان در کشاورزی، کمپوست و فاضلاب تصفیه شده (بیوسالید)، می‌باشند.

مایع یا جامد

کودها به صورت مایع و جامد به خاک اعمال می‌شوند. حدود ۹۰٪ این کودها به صورت جامد اعمال می‌شوند. بیشترین کودهای شیمیایی جامد استفاده شده اوره، دی آمونیم فسفات و پتاسیم کلراید هستند. کودهای جامد معمولاً به صورت پودر هستند. کودهای مایع از مزیت جذب سریع و پوشش راحت تر برخوردارند.افزودن کود شیمیایی به آب آبیاری «آبیاری شیمیایی» گفته می‌شود.

سری کودهای جنرال ارگانیک

این سری معروف و دوست داشتنی جزو کودهای صدرصد ارگانیک فقط مخصوص کشت در خاک می باشد.تمامی محصولات حاوی ترکیبات آلی و ارگانیک هستند.مکمل های این سری تکمیل هستند.کلسیم و منیزیم ، ریشه زایی، بوستر رشد و بوستر گلدهی و هیومیک اسید در دسترس هستند..

جنرال ارگانیک بایوترایو گرو

جنرال ارگانیک بایوترایو گرو  یک ترکیب ارگانیک حاوی عناصر مورد نیاز برای رشد گیاهان و شاخ و برگ و ساقه و ریشه قوی می باشد.این ترکیب حاوی عناصر درشت مغذی با فرمولاسیون 4 درصد نیتروژن و 3درصد فسفر و 3 درصد پتاسیم می باشد.همچنین کلیه ریزمغذی ها و منیزیم کافی دراین محصول وجود دارد.

ترکیبات پایه این کود ویناس چغندر و ملاس و هویمک اسید می باشد.همچنین حاوی عصاره های گیاهی مفید نیز هست.این محصول در رده کودهای ارگانیک و پایه گیاهی است و جدول مخصوص کوددهی برای آن موجود است.شما میتوانید این محصول را از فروشگاه مزرعه شاد خریداری کنید.همچنین مکمل های ان بزودی در اختیار عزیزان علاقه مند قرار خواهد گرفت.

این محصول یک کود و مکمل خاک و کوکوپیت نیز می باشد و قابل استفاده در بسترهای کوکوپیت است.

سری جنرال هیدروپونیک کوکوتک

این سری یک ترکیب بی نظیر برای کل دوره تا پایان گلدهی فقط مخصوص بسترهای کوکوپیت و پرلیت می باشد.این محصول شامل دوره رشد و گلدهی جداگانه می باشد که هر دوره ان شامل دوبطری می باشد.کوکوتک ها چون مخصوص بستر کوکوپیت هستند هیچ نیازی به مکمل کلسیم منیزیم جداگانه ندارند و داخل کود اصلی آن میزان کلسیم و منیزیم موجود است.

فلورا کوکوتک گرو یک کود رشد با دوبطری جداگانه حاوی نیتروژن و فسفر و پتاسیم و همه ریزمغذی ها و همچنین 5 درصد کلسیم و 1.5 درصد منیزیم می باشد که بدون نیاز به مکمل کلسیم منیزیم می تواند حداکثر کیفیت رشد ریشه،ساقه و شاخ و برگ را به شما بدهد.

این محصول جدول مخصوص کوکوتک را دارد و کلیه مکمل های جنرال هیدروپونیک به جز کالی مجیک داخل آن وجود دارند و قابل استفاده هستند.

شما میتوانید این محصول را از دسته بندی کود و مکمل خاک و کوکوپیت خریداری کنید.همچنین مکمل ها را از دسته بندی کودهای جنرال هیدروپونیک تهیه کنید.

فلورا کوکوتک بلوم کود دوره گلدهی تا پایان دوره می باشد.این محصول نیز شامل کلیه عناصر میکرو و ماکرو و همچنین کلسیم و منیزیم قوی و کافی می باشد که هیچ نیازی به مکمل جداگانه کلسیم منیزیم ندارد.این محصول بلوم قوی و با حجم و وزن قابل قبول را ارائه می دهد.مکمل هایی از قبیل کول بلوم و باش لود می توانند اثر ان را تقویت کنند.کلیه مکمل های جنرال هیدروپونیک در جدول کوکوتک با این محصول قابل استفاده هستند.

این محصول جدول مخصوص کوکوتک را دارد و کلیه مکمل های جنرال هیدروپونیک به جز کالی مجیک داخل آن وجود دارند و قابل استفاده هستند.

شما میتوانید این محصول را از دسته بندی کود و مکمل خاک و کوکوپیت خریداری کنید.همچنین مکمل ها را از دسته بندی کودهای جنرال هیدروپونیک تهیه کنید.