سری کودهای آتنا (6)

سری کودهای جنرال هیدروپونیک (39)

سری کودهای گروتک (1)

کود هیدروپونیک سبزی و صیفیجات (11)

کود هیدروپونیک

کود های مهندسی معکوس جنرال هیدروپونیک

هیدروپونیک همیشه در کنار کود و مکمل های متنوع و خوب لذت بخش می باشد.هیدروپونیک یعنی شما میخاهید گیاه مورد علاقه خود را بدون نیاز به خاک پرورش بدهید و از دیدن رشد و باردهی آن لذت ببرید.

کودهای هیدروپونیک در رنگ ها و شکل ها و فرمولاسیون و برندهای بسیار متنوع در بازار موجود هستند.شرکت های مختلفی با برندهای زیاد درحال تولید این کودها هستند.جنرال هیدروپونیک یکی از برندهای مورد علاقه در ایران و البته جهان می باشد.این برند دارای یک جدول بسیار کامل و متنوع است.

انواع مختلف کودهای پایه و مکمل برای انواع سیستم های هیدروپونیک و کوکوپیت و خاک در این برند وجود دارد.همچنین این شرکت بستر و سموم ارگانیک و کودهای ارگانیک و لوازم هیدروپونیک را در کنار کودها تولید می کند.

به همین دلیل ما این برند محبوب را برای مهندسی معکوس محصولاتش انتخاب کردیم و طی مدت نزدیک به ده سال موفق شدیم به نرخ خوبی از کارایی محصولات آن دست یابیم.

اگرچه به جرات میتوان گفن که صدرصد واقعی اما درحد 98درصد در بعضی محصولات ان به نتایج کامل دست پیدا کردیم.همچنین انواع بافر آن را بخوبی برای فروش تهیه کردیم

کودهای مخصوص هیدروپونیک از جمله سری سه تایی جنرال و سری فلورای دبل برای هیدروپونیک موجود هستند.همچنین مکمل های مختلف آن نیز موجود می باشد.

کود هیدروپونیک آتنا

 

همچنان که هیدروپونیک محبوب می شود برندهای مختلف نیز محبوب و محبوبتر می شوند.آتنا نیز یکی از برندهای معروف آمریکا می باشد.هرچند این محصول هنوز به ایران نرسیده و کمتر کسی از وجود آن باخبر می باشد.ما محصولات این برند معروف را برای علاقه مندان مهندسی معکوس کردیم.

آتنا از دوسری کودهای بلیند که شامل کودهای مایع و سری کودهای پرو که پودر می باشد استفاده میکند.ما سری کودهای بلیند ان را مهندسی معکوس کردیم که شامل کود رشد و گلدهی و بوستر و کلسیم منیزیم و کینز می باشد.این محصول خود را بعنوان رقیب اصلی برندهای دیگر معرفی کرده است.

آتنا دارای جداول متفاوت برای سیستم های ضعیف و متوسط و قوی می باشد.محلول کلینز این برند حاوی هایپوکلروس اسید ضعیف می باشد که میتواند برای گندزدایی سیستم های هیدروپونیک بکار رود و سیستم را کاملا استریل کند و ریشه هایی سفید و تمیز به شما ارائه به دهد.درواقع کمک به ریشه زایی می باشد.

آتنای گرو شامل دوبطری مختلف و آتنای بلوم به همین صورت شامل دوبطری می باشد.همچنین یک جلبک دریایی برای محلول پاشی دارد که بیشتر در زمان رشد کاربرد دارد.

کودهای هیدروپونیک صیفیجات و سبزیجات

هیدروپونیک یا کشت بدون خاک سبزیجات و صیفیجات از محبوب ترین قسمت ها و در واقع متداول ترین و متداول ترین روش هاست.شما میتوانبد انواع سبزیجات مختلف معروف مثل ریحان و گشنیز و کاهو تا سبزیجات دیگر مثل کلم و هویچ را به صورت هیدروپونیک پرورش دهید.همچنین انواع صیفیجات مثل گوجه فرنگی و خیار ، فلفل ، بادمجان و کدو و توت فرنگی را کشت کنید.

نوع سیستم سلیقه ای و به انتخاب شما بستگی دارد.سیستمهای مثل کشت عمیق برای صیفیجات و سیستم هایی مثل نوار غذایی و کشت شناور برای سبزیجات توصیه میشود.

ما در فروشگاه انواع کودهای متنوع را برای تخصصی ترین حالت ممکن آماده کرده ایم.تمامی فرمولاسیون ها برگرفته از اساتید دانشگاهی معتبر جهان مثل پروفسور هوگلند و پروفسور هاوارد رچ پدر هیدروپونیک جهان و پروفسور کوپر می باشد.

این کودها همه از مواد اولیه آزمایشگاهی و گرید دارویی با خلوص بسیار بالا تهیه می شوند.همه محصولات جدول دارند.

برای شروع شما باید ابتدا طرح و نقشه سیستم را حاضر کنید.سپس شروع به تهیه مصالح کار کنید.می توانید بستر مورد نظر خود را انتخاب کنید.انواع متنوع بستر در فروشگاه موجود می باشد.بسترهایی مثل کوکوپیت و پشم سنگ و لیکا متداول ترین هستند.

سپس نیاز به کود خوب و محلول های بافر کنید.کود را معمولا براساس دسته بندی سبزیجات و صیفیجات و یا خود گیاه انتخاب کنید.درصورتی که دستگاه پ اچ متر ندارید از کاغذ پ اچ استفاده کنید.

برای کالیبراسیون دستگاه پ اچ متر از محلول های مخصوص کالیبراسیون 4 و 7 داخل فروشگاه تهیه نمایید.دستگاه دیجیتال باید هرهفته یکبار کالیبره شوند.

بذر گیاهان را درصورتی که ندارید می توانید از قسمت دسته بندی بذور تهیه کنید.انواع بذرهای گلخانه ای و غیره موجود است.